dupa-lukFirma „GASKET” powstała na bazie wieloletnich doświadczeń w zakresie produkcji wyrobów z gumy i tworzyw sztucznych. Konsekwentnie realizując politykę najwyższej jakości i dbałości o klienta, wzbogaciliśmy się o wiedzę w dziedzinie przetwórstwa poliuretanu, gumy i tworzyw sztucznych, doświadczenie i wysoce wykwalifikowany personel. Dzięki temu grono odbiorców wyrobów Firmy rosło w dynamiczny sposób, poszerzając się o globalnie i regionalnie znane przedsiębiorstwa.

Nasze zaangażowanie, profesjonalizm i dbałość o najmniejszy nawet szczegół docenili wiodący producenci armatury, pneumatyki, podzespołów hydraulicznych, elementów dla potrzeb przemysłu motoryzacyjnego, rolniczego, petrochemicznego, lekkiego, maszynowego, farmaceutycznego, morskiego, spożywczego, lotniczego i wielu innych.
Jako samodzielny podmiot gospodarczy Firma „GASKET” rozpoczęła działalność na rynku polskim w branży tworzyw sztucznych i gumy w roku 1996.

dupa-koloRozpoczęcie działalności produkcyjnej na szerszą skalę, konieczność ciągłego podnoszenia jakości i spełniania wymagań odbiorców wymogły na początku 1999 roku zmianę siedziby. Firma przeniosła się do nowo nabytych obiektów w Bielsku-Białej przy ul. Wypoczynkowej. Obecnie Firma dysponuje zapleczem biurowo – magazynowo – produkcyjnym o łącznej powierzchni ok. 5.000 m2 oraz terenem otwartym o powierzchni ponad 15.000 m2.

Od początku założenia firmy kierownictwo Gasketu przyjęło i realizowało strategię maksymalnie możliwego tempa rozwoju, uważając iż tylko rozwój jest w stanie zapewnić spółce stabilną oraz konkurencyjną pozycję na rynku. W wyniku tego na bieżąco inwestujemy w naszych pracowników, park maszynowy oraz zakład produkcyjny. Dalsze plany Firmy zakładają równie dynamiczny rozwój w przyszłości.